Pridať inzerát

Odborný predajca nábytkového kovania

NABYKOV, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stará Vajnorská 21, Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda - po zaškolení možnosť platového rastu - koncoročné odmeny podľa hospodárskeho výsledku firmy
  • Termín nástupu: asap/ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj nábytkového kovania na predajni
- technické poradenstvo zákazníkom
- starostlivosť o už existujúcich zákazníkov
- príprava objednávok
- spracovávanie nových položiek na objednávku pre zákazníka
- dodržiavania čistoty na predajni
- práca s pokladňou
- práca v ekonomickom systéme Money S4 - zaškolíme

- práca v stabilnom kolektíve
- možnosť pracovného rastu
- vlastné pracovné miesto
- školenia
- firemné večierky
- firemný telefón

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás ponuka oslovila pošlite nám:
- životopis
- fotografiu

Vhodní kandidáti budú na osobný pohovor pozvaní telefonicky. Kandidátov, ktorých nevyberieme na základe životopisu upovedomíme mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stolár, predajca, nábytkár - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Money S4 - základy

Počet rokov praxe

0

- prax v odbore nábytkového kovania vítaná
- výborné komunikačné, argumentačné schopnosti
- práca na PC
- technické zameranie je výhodou
- slušné vystupovanie
- zodpovednosť
- serióznosť
- tímový duch
- lojálnosť
- komunikatívnosť
- snaha učiť sa nové veci

Spoločnosť NABYKOV, s. r. o. bola založená s cieľom skvalitniť a rozšíriť služby v oblasti predaja nábytkového kovania a príslušenstva , ako pre výrobcov tak aj pre individuálnych spotrebiteľov.
Naša spoločnosť sa zaoberá predajom tovaru ako sú: závesy, zásuvkové systémy, zámky, stolové nohy, kolieska, spojovací materiál, košíky, úchytky, vešiaky, tlmiace systémy a iné nábytkové kovania. Pre komplexnosť tovaru ponúkame aj produkty, ako sú: svetlá, transformátory, DTD, PD, ABS hrany a i., ktoré sa takisto využívajú v nábytkárskej výrobe.
Vysoká kvalita a technická úroveň tovarov (vyrobených z najkvalitnejších materiálov) garantuje dlhú životnosť a odolnosť produktov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Stará Vajnorská 21
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto