Pridať inzerát

Produkčný/á NIKÉ TV

N I K É , spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ilkovičova, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 800,- EUR/mesačne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rás šport, skúsenosť s produkciou a dobré komunikačné a organizačné schopnosti?
Ak áno, tak to poď skúsiť k nám!

Aktuálne do nášho tímu Niké TV hľadáme produkčného, ktorý bude mať na starosti:

- plánovanie, príprava, organizácia a kontrola online streamy športových zápasov pre Niké TV
- komunikácia s partnermi (športové zväzy a kluby), dodávateľmi (CDN platforma a konektivita) a internými stakeholdermi
- zodpovednosť za kvalitu streamov, nasadenie a hodnotenie sledovanosti
- podpora eventov k športovým udalostiam v online aj off-line priestore
- evidencia a distribúcia merchandisingu
- podpora produkcie športových streamov
- zodpovednosť za kontrolu rundown, brandingu a kvality streamov
- report štatistiky vysielania a kvality streamov na pravidelnej týždennej báze
- koordinácia aktivít s internými oddeleniami pri zabezpečení bezproblémového vysielania digitálnych streamov (Marketing, Booking, Digitál)
- spolupráca pri príprave média plánu

Ak ťa táto ponuka zaujala, a hľadáš dynamické prostredie kde sa najlepšie nápady realizujú už neváhaj. Pošli nám svoje CV a pripoj sa k stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu a lídrom inovácií vo svete tipovania.

Vopred ďakujeme za každý jeden životopis, ktorý dostaneme. Kontaktovať budeme iba kandidátov za účelom stretnutia.

Ak ťa zaujíma ochrana osobných údajov viac sa o tom dozvieš na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Technické zručnosti a skúsenosti:
- Prehľad a dobrá znalosť športov
- Znalosť a skúsenosť s prácou CMS výhodou
- Skúsenosť s produkciou v online ideálne 2 roky
- Skúsenosti s výrobou a postprodukciou, ovládanie produkčných postupov a technológií pri tvorbe AV/online diela
- Skúsenosť s tvorbou budgetov a tendrami
- MS Office (Excel pokročilý)
- Znalosť stávkovania výhodou
- Orientácia v trendoch digitálneho streamingu výhodou

Soft skills:
- Dobré komunikačné zručnosti
- Dobré organizačné znalosti
- Anglický jazyk na úrovni B2
- Prehľad a kontakty v produkčnom odvetví a dodávateľmi
- Zmysel pre detail a time manažment
- Vodičský preukaz skupiny B

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.