Pridať inzerát

Produktový vlastník (kurzové oddelenie)

N I K É , spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ilkovičova, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 2 500,- EUR/mesačne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládaš základy produktového manažmentu a vo voľnom čase rád tipuješ? U nás máš jedinečnú príležitosť ako spojiť prácu so zábavou. Poď k nám a pomôž nám vylepšovať produkty pre našich tipérov.

Do nášho tímu produktových ownerov na kurzovom oddelení hľadáme nové posily.

Čo všetko budeš mať na starosti?
- Keďže si tipér a my ti dáme priestor ukázať čo vieš, tak máš parádnu možnosť podieľať sa na stratégii kurzového oddelenia, zavádzať produktové a procesné inovácie do praxe, ako aj potešiť tak ostatných tipérov
- Tvojou hlavnou úlohou bude rozvíjať existujúce produkty kurzového oddelenia a podieľať sa na riešení nových produktov (tie si následne sám otestuješ a dohliadaš na ich realizáciu)
- Pripravuješ biznis zadania, vrátane návrhu užívateľského rozhrania a aj produktovú dokumentáciu
- Voči IT teamu (ktorý máš mimochodom vlastný, špeciálne pre kurzové oddelenie) vystupuješ v roli Scrum product ownera
- A popri tom samozrejme veľa komunikuješ či už s ľuďmi vo firme, alebo dodávateľmi, prezentuješ svoje produkty, alebo reportuješ priebeh projektov

To neznie zle, čo myslíš? Ak si dočítal až sem a práve ťa začalo mrzieť, že aktívne netipuješ, alebo naopak, nemáš ani šajn, o čom ten produktový manažment vlastne je, nevešaj hlavu. Pošli nám svoje CV a pripoj k tomu pár slov o sebe do Motivačného listu. Ak si dosť zapálený pre vec, máš aspoň základný prehľad v športe a chceš sa učiť nové veci, dáme pokojne šancu aj tebe.

Niké je líder inovácií vo svete tipovania. V Niké sa opierame o špičkový vývojársky tím, ktorý posúva náš business do nových dynamických dimenzií najnovších IT trendov. Vlastné sú nám voľnosť, fullstack vývoj a DevOps. Aj preto je Niké jednotkou tipovania na Slovensku.

Vyvíjame riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS.

V Niké Information Technology nájdeš dynamické a agilné prostredie otvorené akýmkoľvek novým nápadom, výborný tím pracujúci na vývoji jedinečných aplikácií.

Našich viac ako 120 IT špecialistov, z celkového počtu 250 zamestnancov pracujúcich na centrále, už sídli v novej Niké IT budove na Starých Gruntoch v Mlynskej Doline.

Viac info zistíš na:

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Strategické a analytické myslenie
- Schopnosť rozhodovať sa, účinne prioritizovať a pracovať v termínoch
- Prax na obdobnej pozícii produktového vlastníka min. 1 rok
- Práca s MS Office, Jira, Confluence, BI nástroje
- Znalosť problematiky kurzových stávok a prehľad v športovom dianí – veľkou výhodou
- Skúsenosti s komunikáciou biznis požiadaviek voči IT tímom
- Skúsenosti s testovaním - vítané

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.