Pridať inzerát

Administratívny pracovník

MZT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Družstevná 623, Sekule
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacod 1000€ a viac v závislosti od skúseností a praxe kandidáta
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie mzdovej a personálnej agendy + BOZP
- starostlivosť o zamestnancov
- príprava dokladov pre účtovníka
- fakturácia
- evidencia faktúr
- vedenie pokladne
- správa, vedenie a inventarizácia majetku
- asistentka výkonného riaditeľa
- administratívne zabezpečenie cenových ponúk
- starostlivosť o priestory

Ponúkame Ti:
- stabilnú prácu v dynamickej a expandujúcej spoločnosti
- rôznorodú prácu

Neponúkame rutinnú, klasickú prácu v administratíve. Hľadáme všestranného človeka, ktorý vie zvládať rôznorodú prácu a vie prevziať zodpovednosť, ktorá súvisí s výkonom jeho pracovnej pozície. Človek, ktorého hľadáme nebude vykonávať len jednu pozíciu ale bude ich viacero, preto je potrebné aby si mal/a vysokú úroveň koncentrácie na prácu.
Baví Ťa práca s číslami ale tiež s ľuďmi? Dokážeš tvrdo pracovať, veľa sa učiť, pomáhať svojmu šéfovi a kolegom? Ak áno, odmenou Ti môže byť okrem finančného ohodnotenia aj príležitosť niečo dokázať.

Veríme, že čoskoro privítame nového člena nášho tímu, ktorým budeš práve Ty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie ekonomického smeru výhodou.

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Edge - Pokročilý
MRP účtovný program - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s fakturáciou a vedením pokladne - výhodou
- skúsenosti so správou/ inventarizáciou majetku - výhodou
- vysoká schopnosť organizovať a komunikácie
- ochota na sebe pracovať
- ochota pomáhať svojou prácou vedeniu a kolegom

Na trhu pôsobíme už od roku 1998. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme vykonať široké spektrum stavebných a výkopových prác, zabezpečiť prepravu rôzneho materiálu, dovoz štrkopieskov, zeminy a makadamu aj prenájom kontajnerov.
Všetky práce vykonávame vlastnou kvalitnou technikou, s ktorou pracujeme spoľahlivo a zodpovedne. Rovnako spoľahlivo komunikujeme a dokončujeme realizácie pre našich klientov, keďže ich spokojnosť je prioritou a zrkadlom našej práce. Pôsobíme na západnom Slovensku, no služby vieme poskytnúť aj mimo územia Slovenskej Republiky.
Naši zamestnanci sú profesionáli, ktorí radi odpovedia na všetky vaše otázky v procese prípravy aj realizácie Vášho projektu. Na všetky druhy nami ponúkaných služieb vlastníme certifikácie, vďaka ktorým Vám dokážeme zabezpečiť prvotriedny a komplexný servis. Naše stroje spĺňajú deklarované parametre a svojou prácou sa snažíme nezaťažovať životné prostredie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MZT s.r.o.
Družstevná 628
908 80 Sekule