Pridať inzerát

Junior Projekt / Account Manažér pre Motion Dizajn Štúdio

Mynd SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 600 EUR/mesiacNástupná mzda je uvádzaná pre TPP a záleží od výkonu, skúseností aj od odpracovaných hodín. Mzdový aj karierny rast je samozrejmosť - ak budeš chcieť a budeš na to mať :)
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou prácou bude manažment projektov z oblasti 2D/3D animovaných videií a e-learningu. To znamená plánovanie, písanie emailov, telefonovanie (všetko v AJ) a organizovanie nášho grafického tímu ako aj komunikácia a starostlivosť o našich klientov.

Práca môže byť vykonávaná z domu, ale preferovať budeme kandidátov z okolia Žiliny alebo Prahy kde máme kancelárie.

-úplne flexibilná part time práca z domu alebo z kanclu (Žilina, Praha)
-medzinárodný tím (7 národností) = Angličtina na dennej báze
-super tím mladých ľudí, občasné teambuildingy ⛹
-v kanceláriach fancy občerstvenie (ovocie, snacky, dobrá káva, nápoje...)
-bonus k platu za používanie vlastného zariadenia, inak firemný NB aj Smartphone

Informácie o výberovom konaní

Prosím kontaktujte nás IBA vyplnením tohto formulára:

Iba na základe vyplneného formulára si vyberieme vhodných uchádzačov, ktorých budeme kontaktovať. Na inú formu kontaktu (e-mail, Facebook, Instagram...) nebudeme môcť z časových dôvodov reagovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Táto pozícia je určená pre Juniora, t.j. neočakávame moc skúseností no skôr talent a schopnosť rýchlo sa učiť :)

Čo však musíš mať:

1. Tvoja angličtina musí byť bezproblémová v hovorenej aj v písomnej podobe. Náš tím je medzinárodný a angličtinu používame na dennej báze.

2. Schopnosť vedieť si spracovať a usporiadať dáta v Google Sheets/Exceli.

3. Dobré komunikačné/organizačné schopnosti + pragmatický prístup.

Čo by bolo fajn ak by si vedel:

1. Preferujeme niekoho, kto má aspoň nejakú skúsenosť s multimediálnou tvorbou. Skúsenosti s Adobe CC balíkom – Ps, Ai, Ae, Pr sú vítané a preferované.

2. Polovica našej firmy je vo Frankfurte, tj. Nemčina je vítaná a dá sa u nás rozvíjať na dennej báze.

Mynd produkuje 2D/3D animované reklamy a explainer videá pre zákazníkov z celého sveta.

Naše portfólio a info o nás nájdete na stránkach:
Web: https://www.mynd.com/sk/
Facebook: https://www.facebook.com/myndSKCZ/
Instagram: https://www.instagram.com/mynd_sk_cz/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rosinská 15C
01008 Žilina