Pridať inzerát

Vodič taxislužby

MYKARO s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiacMzdu vyplácame týždenne, hotovosť prijatú od zákazníkov si nechávate, doplatok mzdy na účet vám posielame každú stredu.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi šoférujete, a chceli by ste si tým zarábať vďaka taxislužbe? Máte ľudský prístup a dobre poznáte ulice Bratislavy? Možno hľadáme práve Vás!
V našej flotile máme najnovšie elektrické vozidlá (2021+) značky Škoda Enyaq, Nissan Leaf a Hyundai i30. Za bezkonkurečných podmienok, bez depozitu a limitu najazdených kilometrov.
Ak máte svoje vlastné vozidlo, môžete využiť aj to.
Ponúkame aj referenčný bonus 50€ pri odporúčaní vodiča, ktorý odjazdí aspoň 1 týždeň.
Preferujeme ľudí s otvorenou živnosťou a študentov.

Pre vodičov ponúkame nové, bezpečné vozidlá. Všetky naše vozidlá majú osvedčenie vozidla taxislužby, povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie vozidla pre taxislužby, servis v našich autorizovaných servisoch, diaľničné známky a taktiež prezutie a uskladnenie pneumatík. Vodič sa o nič nestará, len o to aby bolo vozidlo vždy čisté a reprezentatívne pre zákazníkov.

Vodičom sme k dispozícii na telefónnej linke a všetky problémy vám pomôžeme vyriešiť. Poskytujeme zdarma vybavenie všetkých potrebných dokumentov k získaniu preukazu vodiča vozidla taxislužby a komunikáciu s úradmi. Zastrešujeme taktiež všetky administratívne služby spojené s vedením taxislužby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Vedenie vozidla - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Flotila MYKARO zastrešená spoločnosťou Bolt a HOPIN, takže o zákazníkov nebudeš mať vôbec núdzu.
Vo vozovom parku máme len tie najnovšie vozidlá zn. Škoda, Hyundai a Nissan.
Pri všetkých problémoch ti radi pomôžeme,všetko ti vysvetlime a vybavíme za teba.
Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie a najvýhodnejší prenájom vozidiel na trhu.