Pridať inzerát

Administratíva / HR koordinátor

mydoručujeme

  • Miesto práce: Gogoľova 18, 851 01 Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá, rýchlo rastúca spoločnosť zastrešujúca HR pre našich partnerov Wolt a Bolt Food na Slovensku a v Českej republike.
Hľadáme kľúčového človeka, inteligentného a pracovitého kolegu, s ochotou učiť sa, ktorý by chcel tento projekt s nami rozvíjať.

Vašou primárnou zodpovednosťou bude onboarding nových kuriérov:
- Denná operatíva súvisiaca s onboardingom nových kuriérov
- Tvorba/ ukončenie pracovných zmlúv
- Komunikácia s účtovníkom, partnermi, kuriérmi (email, Slack)
- Vyhodnocovanie reportov, s následným follow up

Vašou sekundárnou zodpovednosťou bude:
- Zlepšovanie vnútorných procesov a hladanie možností automatizácie

- Home office
- Motivujúce mzdové ohodnotenie
- Preplatenie mzdy pocas dovolenky, alebo PN (práca na živnosť)
- Možnosť aktívne zasahovať do procesov, ovplyvňovať vývoj a podielať sa na raste spoločnosti

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis.
V prípade záujmu si s Vami radi dohodneme pohovor. Budeme sa tešiť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Nepožadujeme

- Osobnostné nastavenie na "getting job done"
- Silné samostatné zmýšlanie, najmä vo vzťahu k riešeniu problémov
- Progresívne zmýšlanie v zmysle zlepšovania vnútorných procesov

Zastrešujeme HR služby pre našich partnerov Wolt a Bolt Food na Slovensku a v Českej republike

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov