Hľadáme čašníka/ čašníčku do gastro prevádzky v Auparku Bratislava

MY Foods, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Aupark, Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nového štýlového konceptu prevádzky v exteriéry bratislavského Auparku hľadáme šikovných kolegov, ktorých baví práca s ľuďmi, majú príjemné vystupovanie a zodpovedný prístup k práci. Tvojou náplňou práce bude príprava lahodnej kávičky, ktorá rozvonia celé okolie, originálnych nápojov, ako aj sladkých a slaných snackov, na ktorých si zákazníci môžu pochutnať , nie len v priestoroch našej prevádzky, ale aj pri prechádzke v Sade Janka Kráľa a po nábreží Dunaja. Ak by si niečo nevedel nemusíš sa obávať vo všetkom Ťa zaškolíme. Vyžadujeme len udržiavať čistotu a poriadok v prevádzkových priestoroch. Vítaná je predošlá prax, Tvoje vízie a nápady, ktoré nám pomôžu budovať branding značky a systémovú gastronómiu. Tvoju šikovnosť vieme patrične ohodnotiť a motivovať Ťa nech máš chuť napredovať a byť súčasťou rozvíjajúceho sa konceptu.

Pracovná doba- krátky/dlhý týždeň od 10.00-21.00, prevádzku vieme zabezpečiť aj počas pandemických opatrení tak, aby zákazníkom bola k dispozícií

Mzda 45,-EUR/ deň+ prepitné a percentuálny bonus z obratu.

Ak Ťa naša ponuka zaujala neváhaj sa ozvať, možno si to práve ty, koho hľadáme. V prípade otázok nám napíš mail na predaj@myfoods.sk, alebo zavolaj na číslo +421 911 417 883, kde sa môžeš ohľadom práce pýtať všetko, čo Ťa zaujíma a dohodnúť si osobný pohovor. Budeme sa na teba tešiť!

osobné ohodnotenie, práca v exkluzívnom prostredí, strava grátis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Franšíza yeLLove - Coffee Love štýlová prevádzka kaviarne & snack bar.

Adresa spoločnosti

Myfoods sro
Laurinska 3
81101 Ba