Pridať inzerát

Rýchle občerstvenie /fast food Aupark exterier

MY Foods, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Aupark, Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacMzda 45€/ deň + tringelty + percentuálny bonus obratu
  • Termín nástupu: Asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novej jedinečnej trendy prevádzky v Bratislavskom Auparku v exteriéry hľadáme šikovného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, ktorého baví gastro, má príjemné vystupovanie a taktiež zodpovedný prístup k práci.
náplň práce
-príprava kávy, nápojov, snackov, wafle,gril - zaškolíme
- obsluha a komunikácia so zákazníkom práca
- udržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke
- práca s registračnou pokladňou(e-kasa

Pracuje sa krátky/dlhý týždeň 10:00-21:00
Mzda 45€/ deň + tringelty + percentuálny bonus obratu
Exkluzívne prostredie

Čo požadujeme :
skúsenosti v gastronómii/fastfoode
Minimálna prax 1 rok
súznenie a lojalita s obchodnou značkou a s jej filozofiou
skúsenosti s konštruktívnym vedením a budovaním motivácie tímu - preukázateľné obchodné skúsenosti najlepšie v systémovej gastronómii

Tešíme sa a vidíme na osobnom pohovore, kde radi zodpovieme vaše prípadne otázky a dohodneme sa na možnej spolupráci .

Mail: predaj@myfoods.sk
Kontakt :0911417883

Jedlo grátis

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár čašník gastro priemysel fastfood

Vodičský preukaz

A

Prax na pozícii/v oblasti

Fastfood /gastro

Počet rokov praxe

1

Franšíza yeLLove - Coffee Love štýlová prevádzka kaviarne & snack bar.

Adresa spoločnosti

Myfoods sro
Laurinska 3
81101 Ba