Pridať inzerát

Asistent-ka obchodného oddelenia / Pracovník back office

MY DVA Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava IV, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac+ variabilná zložka
  • Termín nástupu: ASAP, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť MY DVA sa zaoberá návrhom, výrobou a dodaním nábytku do komerčných priestorov. Zariaďujeme kancelárie, školy, škôlky, ale aj hotely, byty a rezidencie.

Ponúkame Vám pozíciu asistenta/asistentky na obchodnom oddelení, na ktorom sa s kolegyňou budete starať o správny priebeh realizácií. Tvoríme súdržný tím s výbornými vzťahmi na pracovisku a dobrou atmosférou. Budujeme hodnotné a férové vzťahy na pracovisku a taktiež so zákazníkmi. Na spokojnosti zamestnancov a zákazníkov nám záleží.

Záleží nám, aby nový kolega bol kolektívny hráč a schopný dobrej komunikácie.

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:
* komunikácia s externými dodávateľmi, tvorba objednávok a kontrola dodaných služieb;
* zadávanie objednávok do interného systému, do výroby a ich kontrola;
* sledovanie stavu potvrdených termínov dodania objednávok;
* logistické spracovanie dodania a montáže hotových produktov k zákazníkovi vlastnou montážnou skupinou, prípadne externým dopravcom;
* objednávanie externých doručovateľských firiem;
* vyhotovenie denného plánu práce pre montážnu skupinu.

* k základnej mzde 800 € brutto prislúcha aj variabilná zložka (bude upresnené na pracovnom pohovore)
* mobilný telefón aj na súkromné účely
* notebook
* služobné auto
* možnosť práce z domu (po zaučení)

Hľadáme do nášho kolektívu milú, komunikatívnu a šikovnú osobu, ktorá bude podporovať náš tím.
Pracovnú pozíciu obsadzujeme z dôvodu, že naša kolegyňa odchádza na materskú dovolenku. Rada by však pred svojím odchodom zaškolila svoju plnohodnotnú náhradu.
Vládne u nás rodinná atmosféra. Kvalitných a snaživých ľudí považujeme za základný pilier našej spoločnosti.

V prípade záujmu nám prosím zašlite svoj životopis a pripojte motivačný list, v ktorom nám priblížite svoje doterajšie pracovné skúsenosti a motiváciu pre otvorenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodného zamerania, ekonomické, doprava/ špedícia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Základy
MS Office alebo Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, flexibilnosť, precíznosť, logické myslenie, lojálnosť, odolnosť voči stresu, schopnosť riešiť úlohy samostatne

MY DVA Slovakia, s. r. o., je dcérska spoločnosť MY DVA group a.s. výrobno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa vybavovaním investičných, administratívnych celkov a školských zariadení kancelárskym a kovovým nábytkom, celkovým riešením interiéru investora.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov