Pridať inzerát

BOLT - rozvoz jedla a potravín Bratislava

My doručujeme SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacVýplata na týždennej báze
  • Termín nástupu: IHNED
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme kolegov pre rozvoz jedla a potravín pre BOLT.

Práca prostredníctvom mobilnej aplikácie, kde jednoducho vybavuješ objednávky, nič náročné.

PONÚKAME
Slušný a jednoduchý zárobok (naši kuriéry zarábajú od 150 do 600 Eur za týždeň, záleží iba na tebe).
Výplata na týždennej báze.
Flexibilná práca, kde si pracovnú dobu riadiš sám.
Jasné podmienky, férovy prístup, podpora.
Práca na zmluvu dohoda, alebo ICO.

POŽADUJEME
Vek minimálne 18r.
Vlastné auto, alebo skúter, bicykel, kolobežku a smartfón.
Chuť k aktívnej práci, slušné chovanie a zodpovedný prístup.
Minimálny počet odpracovaných hodín 20 týždenne.

Pre viac info nás kludne kontaktuj telefonicky v PO-PIA 9-17 na 0918 895 629 (je to rýchlejšie pro teba, aj pre nás), alebo nám napíš email.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Kuriérske služby