Pridať inzerát

Pracovník/čka odbytu

MWS Prievidza, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strojárska 4, Prievidza-Priemyselný obvod
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vlastnosti: zodpovednosť, samostatnosť, pracovitosť, schopnosť učiť sa

zručnosti: ovláda prácu s PC, programy word, excel, thunderbird, outlook, nemčina/angličtina

náplň práce:
- spracovanie emailovej / písomnej dokumentácie od zákazníka,
- evidencia zákaziek od zákazníkov,
- evidencia cenových ponúk,
- objednávanie prepravy pre hotové zákazky, vystavenie prepravných podkladov,
- evidencia atestov z hutných materiálov,
- kancelárske práce podľa požiadaviek nadriadeného,
- kontrola dochádzky odovzdaná majstrom na konci mesiaca

NÁSTUPNÝ PLAT: 1100,- EUR
MIESTO výkonu práce: MWS Prievidza, s.r.o., Strojárska 4, PRIEVIDZA
TERMÍN NÁSTUPU: ihneď

kontakt: [email protected]
+421 919 165 605

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť MWS Prievidza, s.r.o. sa od svojho vzniku podieľa zváračskými, kovoobrábacími a inžinierskymi prácami na dodávkach vysoko bezpečnostných dielov pre zahraničných finálnych výrobcov špeciálnych strojov a zariadení, ako je napríklad požiarnická technika, vysokozdvižné plošiny, zemné rýpadlá a nakladače, letisková technika, stavebné stroje, rezacie zariadenia a píly a poľnohospodárska technika.