Pridať inzerát

Upratovač - čistič

MW-DIAS SK, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.+ 20 % prémiová zložka mzdy + všetky ostatné príplatky (víkendové, nočné) budú prepočítané podľa odpracovaných hodín v danej príplatkovej skupine + príspevok na dopravu
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť MW-DIAS SK, s.r.o., príjme na svoju prevádzku v Nitre upratovača/čističa.

Práca sa vykonáva v 3 zmennej prevádzke v areáli JLR - lakovňa. Jedná sa o čistenie a upratovanie výrobných priestorov, oddychoviek, šatní, komunikácií v rámci haly, sociálnych zariadení, technologických zariadení, práca s chemickými látkami.

Pracovný čas - 37,5 hod / týždeň

Kontaktovať môžete priamo asistentku strediska p. Onderčinovú 0910 597 826, v prípade, že nie je dostupná, zašlite jej SMS, bude Vás spätne volať.

uvedená hodinová mzda je len základ,
+ 20 % prémie
+ všetky ostatné príplatky (víkendové, nočné) budú prepočítané podľa odpracovaných hodín v danej príplatkovej skupine
+ 4 eur stravný lístok
+ príspevok na dopravu

Informácie o výberovom konaní

vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, samostatnosť

Spoločnosť MW-DIAS SK,s.r.o. sa špecializuje predovšetkým na vykonávanie upratovacích a špeciálnych čistiacich prác v automobilovom priemysle, vrátane upratovania a čistenia administratívnych budov, nemocníc a zdravotníckych zariadení.

Adresa spoločnosti

Pltnícka 1567/17
010 01 Žilina