Pridať inzerát

Logistický pracovník odpadového hospodárstva

MW-DIAS SK, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.+ prémiová zložka mzdy 20% + všetky ostatné príplatky (víkendové, nočné) budú prepočítané podľa odpracovaných hodín v danej príplatkovej skupine

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť MW-DIAS SK, s.r.o., príjme na svoju prevádzku v Prievidzi šikovného a fyzicky zdatného zamestnanca na pozíciu logistický pracovník OH s VZV.

Práca sa vykonáva v 3 zmennej prevádzke. Treba počítať aj s niektorými zmenami cez víkend.

Pracovnou náplňou zamestnanca bude okrem iného zber, zvoz a triedenie odpadu, vedenie agendy vývozu odpadu, komunikácia a spolupráca s externými dodávateľmi a vývozcami.
Zvoz sa vykonáva pomocou VZV a ostatnej techniky.

Pre výkon práce je potrebná dobrá fyzická zdatnosť.

Oprávnenie na VZV je podmienkou !!!!

Pracovný čas - 37,5 hod / týždeň

Pre bližšie informácie môžete kontaktovať priamo vedúcu strediska p. Švorcovú 0903 298 029, životopis posielajte na prievidza@mwdias.com

uvedená hodinová mzda je len základ,
+ prémie 20%
+ všetky ostatné príplatky (víkendové, nočné) budú prepočítané podľa odpracovaných hodín v danej príplatkovej skupine
+ 4 eur stravný lístok

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. Predbežný termín nástupu je jún 2021.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

zodpovednosť, samostatnosť

Spoločnosť MW-DIAS SK,s.r.o. sa špecializuje predovšetkým na vykonávanie upratovacích a špeciálnych čistiacich prác v automobilovom priemysle, vrátane upratovania a čistenia administratívnych budov, nemocníc a zdravotníckych zariadení.

Adresa spoločnosti

Pltnícka 1567/17
010 01 Žilina