Pridať inzerát

Accountant/Účtovník

MVGM Property Management Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: CENTRAL, Metodova, Bratislava-Ružinov-Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 750 EUR/mesiacKonečná výška mzdy sa môže meniť a závisí od pracovných skúseností a zručností uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zástup počas materskej dovolenky
• Účtovanie prijatých a vystavených faktúr
• Účtovanie banky
• Účtovanie interných dokladov (rezervy, náklady budúcich období, časové rozlíšenie)
• Účtovanie výdavkov zamestnancov
• Príprava úhrad platieb v banke
• Riešenie otvorených položiek na saldokontných účtoch pre odberateľov a dodávateľov
• Evidencia dochádzky zamestnancov
• Príprava podkladov k DPH pre účtovnú spoločnosť
• Participácia na štvrťročných a ročných uzávierkach
• Vyúčtovanie spoločných prevádzkových nákladov nájomcom
• Reporting
• Administratívne práce
• Komunikácia s klientmi

• Ročné bonusy a odmeny v závislosti od individuálnych a hospodárskych výsledkov
• Dovolenka nad rámec zákona + 5 dní
• Laptop a služobný telefón
• Súkromná zdravotná starostlivosť ProCare
• Multisport karta
• Životné Poistenie do výšky hrubého ročného platu
• Parkovanie zabezpečené zamestnávateľom
• Priestor pre uplatnenie vlastnej kreativity, podpora inovatívneho myslenia
• Možnosť kariérneho rastu
• Práca pre zaujímavých klientov
• Výborný pracovný kolektív

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za reakcie, avšak kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.
Ak ste motivovaný a presvedčený, že ste vhodným kandidátom, zašlite prosím svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: z.jarolinova@mvgm.com

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

Účtovníctvo
1

• Skúsenosti s podvojným účtovníctvom
• Organizačné schopnosti
• Komunikačné schopnosti
• Analytické a logické myslenie
• Tímovosť
• Flexibilita a adaptabilita
• Zodpovedný prístup k práci
• Precíznosť a samostatnosť

Spoločnosť MVGM je najväčším poskytovateľom realitných služieb v Holandsku a jedným z najvýznamnejších správcov komerčných nehnuteľností v Nemecku. Zaraďuje sa medzi TOP 5 medzi európskymi hráčmi v oblasti správy nehnuteľností so sídlom v 10 európskych krajinách. Klientom ponúka širokú, komplexnú a integrovanú paletu služieb so špecializáciou na správu nehnuteľností. Jeden z prvých profesionálnych tímov na správu nehnuteľností na Slovensku pôsobí na slovenskom realitnom trhu už viac ako 12 rokov, v súčasnosti má 16 členov a spravuje portfólio v hodnote viac ako 670 mil. EUR s celkovou prenajímateľnou plochou 480 000 m2.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov