Pridať inzerát

Technik

MVA Slovakia s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 800 EUR/mesiacZákladné platové a osobné ohodnotenie bude stanovené na základe dĺžky praxe a zručností uchádzača. Nad rámec platového ohodnotenia spoločnosť ponúka 13.plat.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude vykonávať výstavbu, údržbu a servisnú pohotovosť pre telekomunikačnú techniku klientov:

- RAN a MW siete mobilných operátorov celej SR
- kontrolný systém pre výber mýta celej SR
- výmeny anténnych vysielacích systémov a mikrovlnných spojov
- inštalácia a servis EZS a kamerových systémov
- inštalácia slaboprúdových rozvodov a štruktúrovanej kabeláže
- distribučné zariadenie v IP sieťach- routre, switche, prevodníky
- práca vo výškach

- stabilné pracovné miesto v prosperujúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti telekomunikácii.
- skúsený kolektív s nadštandardnými vzťahmi
- možnosť ďalšieho odborného rastu
- príležitosť pracovať s unikátnou technológiou a meracou technikou
- pracovné oblečenie, osobné ochranné prostriedky, náradie, notebook, telefón

V prípade záujmu nám zašlite Vaše CV na [email protected] Kontaktovať budeme iba vhodných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Našim klientom je telekomunikačná spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už od roku 2000. Medzi hlavné oblasti jej pôsobenia patrí:
- výstavba a preventívny servis sietí mobilných operátorov
- montáž a servis rádiokomunikačnej technológie a rádiových sietí
- monitorovanie AM/FM a TV vysielačov
- dodávka a servis telemetrických systémov
- meranie pokrytia a kvality sietí
- expertná a poradenská činnosť v oblasti rádiokomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš klient hľadá do svojho tímu juniornejších i skúsenejších kolegov, ktorí:

- majú elektrotechnické vzdelanie, minimálne vyhlášku § 21
- majú technické myslenie a vyznajú sa v elektrotechnických schémach
- sú aktívni vodiči a tímoví hráči
- sú schopní pracovať vo výškach
- majú chuť učiť sa, zaujímajú sa o telekomunikačnú techniku, sledujú vývoj a chcú byť súčasťou spoločnosti, ktorá má unikátnu technológiu a rozvíja najmodernejšie siete

Sme personálna agentúra ponúkajúca komplexné riešenia pre malé, stredné a väčšie firmy na Slovensku aj v rámci Európy.
Pomáhame firmám zvyšovať ich hodnotu prácou s ľuďmi a investíciami do HR. Náš tím konzultantov, psychológov, koučov a trénerov zabezpečuje:
- Assessment/Development centrá
- Nábor a headhuntingu
- HR poradenstvo, HR audity a HR prieskumy
- Školenia a koučing