Pridať inzerát

Disponent/ka medzinárodnej prepravy

MV transport s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jazdecká, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac- 13. plat - odmeny - bonusy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizovanie cestnej dopravy, denná komunikácia so zákazníkmi a partnermi,
prípadne dopravcami
- Príjem a spracovanie objednávok na prepravu od zákazníkov a od partnerov
- Kalkulácia a vypracovanie cenových ponúk
- Dohliadanie na priebeh prepravy, flexibilné riešenie vzniknutých problémov
(sledovanie zásielok, avizovanie zákazníkom)
- Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia
objednávok
- Kontrola dokladov súvisiacich s realizáciou prepráv a spracovanie podkladov pre
potreby fakturácie na zákazníkov a partnerov
- Proaktivita a samostatnosť
-Rozdeľovanie vodičov a vozidiel na nakládky
-Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
-Denné operatívne riešenie problémov

- dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti
- priateľskú atmosféru v mladom a dynamickom tíme
- kompletné zaškolenie

Informácie o výberovom konaní

ponuky zasielať mailom
info@mvtransport.sk
chovan@mvtransport.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- dôslednosť a precíznosť pri práci
- dobrá znalosť práce s počítačom
- odolnosť voči stresu
- skúsenosti v oblasti dopravy výhodou

-Firma sa zaoberá expresnou prepravou tovaru v rámci celej EU už viac ako 10 rokov .
-Spoločnosť má vlastný vozový park 30 dodávkovych vozidiel

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov