Pridať inzerát

Špecialista fakturácie v sklade Muziker

MUZIKER a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 010 EUR/mesiacNástupná fixná mzda 1010 € + variabilná zložka mzdy do výšky 250 € + dochádzkový bonus 40 € + príspevok na dopravu.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Si dravý, silný a pripravený čeliť akejkoľvek mentálnej, či fyzickej výzve?
- Skladové prostredie ti je blízke a si tímový hráč?
- Máš potrebu neustále napredovať a učiť sa novým veciam?

Ak si odpovedal na minimálne dve otázky áno je čas nám zaslať životopis!

Pretože náš muzikerácky sklad v logistickom parku P3 v Lozorne sa neustále rozrastá a momentálne hľadáme špecialistu fakturácie, ktorého úlohou bude:

✔️ spracovanie dodávateľských faktúr
✔️ spracovanie objednávok
✔️ interná a externá komunikácia s nákupným oddelením
✔️ práca v programe SAP (nemusíš byť profík, radi ťa zaučíme :) )
✔️ spracovanie dodávateľských faktúr - kontrola a riešenie nespracovaných položiek

- príjemný a priateľský kolektív,
- stabilná a dlhodobá práca aj napriek COVID situácii,
- dochádzková prémia 40€, počas októbra, novembra, decembra až 70€,
- príspevok na dopravu,
- vernostné a rodinné odmeny,
- výberová káva zdarma a automat na nealkoholické nápoje,
- strava na pracovisku,
- zamestnanecká zľava na tovar,
- bazár tovaru za nízke ceny,
- teambuildingové aktivity,
- možnosť finančného a kariérneho rastu,
- mimoriadne odmeny.

2 zmenná prevádzka - ranné a poobedné zmeny. Zmeny sa striedajú ob týždeň, ranná zmena začína vždy v pondelok a končí rannou zmenou v piatok. Poobedná zmena začína vždy v nedeľu a končí poobednou zmenou vo štvrtok.

Ranná zmena: 5.40 hod. - 13.55 hod.
Poobedná zmena: 14.05 hod. - 22.20 hod.

Ďakujeme každému uchádzačovi za prejavený záujem, telefonicky budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- orientácia na detail
- logické a analytické myslenie
- samostatnosť a zodpovednosť
- bezproblémová obsluha bežných počítačových programov
- znalosť programu SAP výhodou

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov, chovateľov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 13 predajní s rôznym sortimentom, náš e-shop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Sme inovatívna a progresívna spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie informačné technológie, ktoré sú pre úspech v online biznise dnes už nevyhnutnosťou. Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamarátov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť. Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis s motivačným listom, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Šimková
E-mail: poslať životopis