Pridať inzerát

Dátový analytik pre MUZIKER

MUZIKER a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Drieňová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacVýška odmeny sa odvíja od predchádzajúcich skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie si fanúšik korporátov a hladáš prostredie, kde môžeš byť sám sebou? V Google analytics a Google Tag Manager si ako doma? Chceš okrem nových kolegov získať aj super kamošov? Ak áno, pozorne čítaj ďalej.

Všetci dobre vieme, že marketing nie je len o kreatíve, ale aj o dátach a analýzach. Práve preto hľadáme do nášho marketingového tímu dátového/ú analytika/čku, ktorý/á bude zodpovedný/á za správu analytickej infraštruktúry, zbieranie, spracovávanie a vyhodnocovanie dát, prípravu analýz a reportov.

Ako náš/a dátový/á analytik/čka budeš:
➡️sledovať, analyzovať a reportovať online metriky vrátane, ale nie výlučne: návštevnosti podľa zdrojov, demografických údajov, metrík výkonov stránok a analýz správania zákazníkov,
➡️monitorovať a vyhodnocovať údaje o správaní a konverzii zákazníkov,
➡️vykonávať analýzu a optimalizáciu výkonu konverzného lievika,
➡️vytvárať segmentáciu zákazníkov a analýzy, ktoré vedú k cielenej a efektívnej komunikácii so zákazníkmi,
➡️spracovávať a hodnotiť výsledky reklamných kampaní,
➡️vytvárať, sledovať a reportovať kľúčové KPI pre e-shop a reklamné kampane,
➡️identifikovať problémy, kľúčové oblastí a príležitostí na zlepšenia výkonnosti a efektívnosti e-shopu a marketingových kampaní,
➡️vytvárať a spravovať prehľady a štandardizované reporty,
➡️zodpovedať za generovanie a optimalizovanie feedov pre cenové porovnávače,
➡️zodpovedať za konfiguráciu nástrojov na analýzu webových stránok, monitoruje ich nastavenie s cieľom zabezpečenia ich správneho fungovania,
➡️monitorovať a analyzovať trendy v e-commerce.

Ak sa staneš súčasťou nášho tímu, získaš celý rad výhod, ako sú:
- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu,
- teambuildingové aktivity,
- športové aktivity - karta MULTISPORT,
- vernostné a rodinné odmeny,
- nadštandardné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých obchodných
výsledkov.
Pracujeme vo veľmi peknom a kreatívnom office čo v praxi znamená nasledovné:
- môžeš si zahrať na všetky nástroje ktoré v office uvidíš,
- kalčeto a ping pong čakajú na prejavenie tvojich schopností,
- môžeš si zacvičiť na hrazde alebo fit lopte, prípadne cez obed/pred/po práci vybehnúť k Štrkovcu sa ponaťahovať,
zašportovať si alebo sa okúpať,
- kľudne si obleč tričko tvojej obľúbenej kapely a roztrhané rifle, my si na dress code nepotrpíme,
- dobrá kávička a čaj sú samozrejmosťou,
- v neposlednom rade ťa tu čaká kolektív naozaj super kolegov, ktorí ťa radi vezmú na obed alebo po práci na pivo.

Ak sa ti táto pozícia páči a spĺňaš naše podmienky tak neváhaj a pošli nám CV spolu s motivačným listom.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - pokročilý
Google Tag Manager - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2 ročná skúsenosť s webovou analytikou,
- Google Analytics – pokročilý,
- Google Tag Manager – pokročilý,
- pokročilá znalosť MS Excel + niektorej z BI platforiem,
- skúsenosť s analýzou dátových súborov,
- znalosť nástrojov pre spracovanie a vyhodnocovanie dát,
- analytický prístup k riešeniu problémov,
- schopnosť správne interpretovať dáta,
- orientácia na detail,
- komunikačné schopnosti.

Sme jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Nezáleží nám na tituloch, ale reálnych skúsenostiach a na tom, či máš chuť pracovať, pozitívne naladenie a kreativitu. Tu v Muzikeri si totiž nadovšetko vážime ľudí, ktorí sa neboja pozerať sa na veci z jedinečného pohľadu a ktorí s nami budú plniť sny zákazníkov po celom svete.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Drieňová 1/H
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Kollerová
E-mail: poslať životopis