Pridať inzerát

Servisný technik so zameraním na hudobné nástroje - MUZIKER

MUZIKER a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 150 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností,v prípade seniornejšieho kandidáta je možná vyššia fixná zložka
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho logistického centra v Lozorne hľadáme kolegu, ktorý bude mať pod palcom reklamácie. Ak máš vzťah k hudbe, prípadne si sám hudobník, môže to byť šanca ako spojiť kariéru s tvojim hobby.
Náplň práce:
- prijímanie tovarov na reklamáciu
- testovanie produktov
- odosielanie do autorizovaných servisov
- odosielanie reklamácii po vybavení zákazníkom
- spracovanie odpovedí pre zakazníkov

- Práca v priateľskej atmosfére v mladom kolektíve,
- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu,
- vernostné a rodinné odmeny,
- športové aktivity - karta MULTISPORT.

Neposkytujeme dopravu, preto je ideálne vlastniť auto prípadne bývať v blízkom okolí Lozorna.

2 zmenná prevádzka - ranné a poobedné zmeny.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- všeobecný prehľad v hudobných nástrojoch,
- skúsenosti s fakturáciou výhodou,
- skúsenosť s prácou v SAP výhodou - ak ho nepoznáš, radi ťa zaučíme,
- skúsenosť s prácou v reklamačnom oddelení výhodou,
- skúsenosť so skladovým hospodárstvom výhodou,
- znalosť anglického jazyka minimálne písomnou formou ,
- orientácia na detail,
- samostatnosť.

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Drieňová 1/H
821 01 Bratislava