Hľadáme retrakára do skladu MUZIKER - možný zárobok až 1440€!

MUZIKER a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 440 EUR/mesiacNástupná fixná mzda 1100 € + variabilná zložka mzdy až do 300 € + dochádzkový bonus 40 € + príspevok na dopravu. Priemerná mzda sa pohybuje okolo čiastky 1400 € brutto.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáš poctivo ohodnotenú prácu v sklade, tak si otvoril ten správny inzerát! Náš sklad v Lozorne sa neustále rozrastá a my potrebujeme ďalších šikovných pracovníkov, ktorí posilnia tím našich skvelých zamestnancov. Hľadáš zamestnávateľa, ktorý si oceňuje lojalitu? Si na správnom mieste! Neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Tvojou náplňou práce bude:
- práca na VZV - retrák,
- zakladanie paliet s tovarom z príjmu,
- manipulácia s tovarom, skenovanie tovaru,
- konsolidácia paliet.

- príjemný a priateľský kolektív,
- stabilná a dlhodobá práca aj napriek COVID situácii,
- dochádzková prémia 40€, počas októbra, novembra, decembra až 70€,
- príspevok na dopravu,
- vernostné a rodinné odmeny,
- skvelý kávovar a automat na nealkoholické nápoje,
- strava na pracovisku,
- zamestnanecká zľava na tovar,
- bazár tovaru za nízke ceny,
- teambuildingové aktivity,
- možnosť finančného a kariérneho rastu,
- mimoriadne odmeny.

Informácie o výberovom konaní

Sklad sa nachádza v logistickom parku P3 Lozorno.

2 zmenná prevádzka - ranné a poobedné zmeny. Zmeny sa striedajú ob týždeň, poobedná zmena začína vždy v nedeľu a končí poobednou zmenou vo štvrtok. Ranná zmena začína vždy v pondelok a končí rannou zmenou v piatok.
Ranná zmena začína o 5:40, končí o 13:55. Poobedná zmena začína o 14:05 a končí o 22:20.

Ďakujeme každému uchádzačovi za prejavený záujem, ale vzhľadom na vysoký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- oprávnenie viesť VZV - retrák podmienkou,
- skúsenosti s vedením retraku minimálne niekoľko mesiacov,
- skúsenosť s prácou v sklade výhodou,
- pracovitosť,
- zručnosť,
- zodpovednosť,
- dochvíľnosť,
- schopnosť samostatnej práce,
- logické myslenie.

Sme jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 13-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Nezáleží nám na tituloch, ale reálnych skúsenostiach a na tom, či máš chuť pracovať, pozitívne naladenie a kreativitu. Tu v Muzikeri si totiž nadovšetko vážime ľudí, ktorí sa neboja pozerať sa na veci z jedinečného pohľadu a ktorí s nami budú plniť sny zákazníkov po celom svete.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Drieňová 1/H
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Šimková
E-mail: poslať životopis