Pridať inzerát

Skladník pre MUZIKER

MUZIKER a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 - 1 320 EUR/mesiacFixná mzda 820 €, variabilná zložka mzdy až do 460 € + dochádzkový bonus 40 €
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáš poctivo ohodnotenú prácu v sklade, tak si otvoril ten správny inzerát!

- zodpovednosť za príjem tovaru a správne uloženie v skladových priestoroch,
- príprava tovaru na expedíciu,
- práca na VZV,
- fyzicky stredne náročná práca.

- príjemný a priateľský kolektív,
- dochádzková prémia,
- vernostné a rodinné odmeny,
- zamestnanecká zľava na tovar,
- mimoriadne odmeny,
- funkčný príplatok.

Informácie o výberovom konaní

Sklad sa nachádza v logistickom parku P3 Lozorno.

Neposkytujeme dopravu, preto je ideálne vlastniť auto prípadne bývať v blízkom okolí Lozorna.

2 zmenná prevádzka - ranné a poobedné zmeny.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- oprávnenie viesť VZV výhodou, ak nie je vieme dať spraviť,
- skúsenosť s prácou v sklade výhodou
- pracovitosť
- zručnosť
- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- schopnosť samostatnej práce
- logické myslenie.

Sme jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Nezáleží nám na tituloch, ale reálnych skúsenostiach a na tom, či máš chuť pracovať, pozitívne naladenie a kreativitu. Tu v Muzikeri si totiž nadovšetko vážime ľudí, ktorí sa neboja pozerať sa na veci z jedinečného pohľadu a ktorí s nami budú plniť sny zákazníkov po celom svete.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Drieňová 1/H
821 01 Bratislava