Pridať inzerát

Študent/-ka na HR oddelenie

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.od 5€/hodina (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čaká Ťa:

Príprava inzercie a jej následné uverejnenie na pracovných portáloch
Vyhľadávanie kandidátov na rôzne pozície (výrobné/manažérske)
Aktívne oslovovanie kandidátov a dohadovanie pohovorov
Spolupodieľanie sa na príprave a realizácii firemných eventov
Administratívna podpora oddelenia

Flexibilný pracovný čas
Pravidelné pohovory s vedúcim oddelenia a následné prehodnocovanie mzdy
Možnosť zahraničnej stáže na pobočke v Nemecku
Stravovanie vo firemnej jedálni za 1€
Možnosť parkovania na parkovisku pred firmou a neďaleká zastávka MHD
Zamestnanecké udalosti a teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Študent vysokej školy
Komunikatívna úroveň anglického jazyka (min. B1)
Ochota učiť sa nové veci
Komunikatívnosť

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov