Pridať inzerát

Lakýrnik

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Roding, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 EUR/hod.Mzdové podmienky začínajú na 12€/hodina, výsledná mzda záleží od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí sa pôjdu zaučiť do Nemecka a následne budú pokračovať v práci v našej novej hale, ktorú budeme otvárať v roku 2023.
Ide o jednoduchú prácu na lakovni, kde sa budete venovať natieraniu rôznych komponentov podľa technických výkresov a budete kontrolovať natreté diely.
Počas zaúčania je práca na nemeckú zmluvu. Ubytovanie je prvé 3 mesiace zabezpečené firmou. Na výber sú dve možnosti:
• 5 dní práca a 2 dni voľno alebo
• 10 dní práca a 5 dní voľno

Po zaučení sa Vám zmluva zmení na slovenskú so všetkými našimi benefitmi.

• 13. plat ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
• Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
• Ročné prehodnocovanie mzdy
• Multisport karta
• Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
• Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
• Stravné lístky v hodnote 4,80€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
• Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• manuálna zručnosť
• čítanie technickej dokumentácie výhodou, ale nie podmienkou
• znalosť jazyka (základy angličtiny, nemčiny alebo maďarčiny)

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eliška Kuklová
Tel.: +421376946151
E-mail: poslať životopis