Pridať inzerát

Hľadáme IT Recruitera pre naše projekty v R&D

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacod 1400€/mesiac (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe našich nových projektov v R&D rozširujeme náš HR tím o šikovného IT recruitera, ktorého náplňou práce bude:
- Vyhľadávanie kandidátov z IT oblasti (C++/C#, Java programátori, Front-end developeri, Vision Software, SW developeri, Biometrics,...)
- Hľadanie kandidátov pomocou viacerých zdrojov (Profesia, LinkedIN,...)
- Hľadanie nových nástrojov na vyhľadávanie ľudí v rámci recruitmentu
- Spolupráca s manažérmi, mzdovým oddelením a ostatnými zainteresovanými stranami
- Zabezpečovanie onboardingu nových zamestnancov
- Práca s interným HR systémom

- 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
- Flexibilný pracovný čas
- Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
- Ročné prehodnocovanie mzdy
- Multisport karta
- Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
- Teambuildingy pre zamestnancov a ich -rodiny
- Stravné lístky v hodnote 4,20€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
- Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Recruiter

Počet rokov praxe

2

- Komunikatívnosť
- Zodpovednosť
- Časová flexibilita
- Chuť budovať si kariéru v medzinárodnej spoločnosti
- Schopnosť pracovať pod tlakom (v dôsledku nových projektov)

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov