Pridať inzerát

Hľadáme Editora pre technickú dokumentáciu (junior/senior)

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacod 1200€/mesačne (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti máme otvorenú zaujímavú pozíciu Editora, kde hlavnou náplňou práce bude:

- vytváranie hardverových/softverových popisov pre stroje a produkty v anglickom jazyku
aktualizácia jestvujúcich popisov
- komunikácia s vývojovými oddeleniami
- posudzovanie textu z hľadiska jeho zrozumiteľnosti, stručnosti, gramatickej a štylistickej správnosti
- sledovanie jednotnosti používanej terminológie
- vytváranie screenshotov a ich zapracovávanie do technickej dokumentácie
- denná komunikácia v anglickom/nemeckom jazyku

- 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
- Flexibilný pracovný čas
- Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
- Ročné prehodnocovanie mzdy
- Multisport karta
- Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
- Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
- Stravné lístky v hodnote 4,20€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
- Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Anglický jazyk na úrovni minimálne B2 a Nemecký jazyk minimálne na úrovni B2
- Vítané sú skúsenosti z prekladateľstva
- Ochota cestovať
- Dôslednosť
- Precíznosť
- Technické myslenie
- Výborná znalosť koncového jazyka – gramatika, štylistika
- Skúsenosti so Schema ST4 výhodou

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dajana Kondeová
E-mail: poslať životopis