Pridať inzerát

Vodič kamiónu

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• striedavý výkon práce s návesom SLOVENSKO - NEMECKO

• plat: základná hrubá mzda 748 (brutto), plus diéty,
• nadčasy hradené nad rámec zákona,
• v prípade zahraničých ciest doplatok do minimálnej mzdy
• práca na slovenskú pracovnú zmluvu, nároky vyplývajúce z vyúčtovania služobných ciest samozrejmosťou,
• dovolenkový bonus (Urlaubsgeld),
• ročné prémie a prehodnocovanie platu (1x ročne),
• balík sociálnych výhod,
• výborný kolektív 4 vodičov.

V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať. „Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Muehlbauer Technologies s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Vybraní kandidáti budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

• vodičský preukaz skupine C,E
• tresná bezúhonosť
• prax minimálne 3 roky
• Jazykové schopnosti: Nemecký jazyk (mierne pokročilý), Maďarský jazyk (výhodou)

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov