Pridať inzerát

Servisný technik

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacod 1400€/mesiac (brutto) - výsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácia strojov a zariadení priamo u zákazníka
- Poskytovanie servisných služieb
- Poskytovanie informácií a úvodné zaškolenie na prácu so strojom priamo u zákazníka
- Analýza požiadaviek zákazníka a nájdenie spoločného riešenia
- Zahraničné pracovné cesty

- 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
- Flexibilný pracovný čas
- Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
- Ročné prehodnocovanie mzdy
- Multisport karta
- Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
- Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
- Stravné lístky v hodnote 4,20€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
- Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosti v oblasti PLC riadiacich systémov (Beckoff, Bachmann, Siemens)
- Vyhláška o odbornosti elektrotechnika min. § 22
- Anglický jazyk na komunikatívne úrovni (min. B2)
- Ochota cestovať po celom svete
- Skúsenosti v oblasti pneumatických systémov (SMC, FESTO), v oblasti riadenia servo pohonov a orientácia v oblasti programovania
- Znalosť čítania technickej dokumentácie – elektrické a pneumatické schémy

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 233
949 05 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
Tel.: +421376946102
E-mail: poslať životopis