Pridať inzerát

Čašník/Čašníčka

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Roding, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,5 EUR/hod.od 10,50€/h (brutto) - (Výsledná mzda je približne 1800 eur/brutto + tips približne 300-400 eur mesačne)
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov na obsluhu zákazníkov pre hotel a reštauračné zariadenia spoločnosti Muhlbauer v Nemecku. Ide o menší hotel v súkromnom vlastnníctve rodinnej firmy Muhlbauer v malom nemeckom mestečku kde sa nachádza približne 12 000 obyvateľov.

- Extra mzda (dochádzkový + dovolenkový bonus)
- Možnosť využiť dopravu z pobočky v Nitre do Nemecka
- Stabilná práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- Ročné prehodnocovanie mzdy
- Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
- Ubytovanie je zabezpečené v lokalite pôsobenia
- Možnosť karierneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Znalosť Anglického A Nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni B1
- Skúsenosť s obsluhou zákazníkov v reštanračnom zariadení
- Chuť sa relokovať dlhodobo do zahraničia
- Príjemné vystupovanie

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 233
949 05 Nitra