Pridať inzerát

Inžinier kvality

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem, spracovanie zákazníckych reklamácií z vlastného výrobného procesu a ich evidencia v systéme SAP
- Pravidelné reportovanie, príprava 4D a 8D reportov
- Spracovanie interných, externých reklamácii a reportovanie ich stavu vedúcemu oddelenia
- Aktívna komunikácia so zákazníkom a negociácia odchýlok
- Úzka spolupráca s výrobou a stanovenie koreňovej príčiny
- Stanovenie nápravných opatrení na zamedzenie chyby
práca s technickou dokumantáciou,

- 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
- flexibilný pracovný čas
- jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
- ročné prehodnocovanie mzdy
- multisport karta
- Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
- teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
- stravné lístky v hodnote 4,20€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
- parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, automotive

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárenstva

Počet rokov praxe

2

- Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
- Anglický jazyk – B2 level
- Znalosť čítania technickej dokumentácie
- Práca na jednu zmenu
- Znalosť kovoobrábania a systému SAP výhodou
- Proaktívny a asertívny prístup
- Čítanie výkresovej dokumantácie nutnosťou

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 233
949 05 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Brezinová
E-mail: poslať životopis