Pridať inzerát

Operátor strojárenskej výroby v Nemecku

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Roding, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 EUR/hod.od 10€/hodina (brutto) - výsledná mzda záleží od konkrétnej pozície a skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne ponúkame možnosť vycestovania za prácou do našej materskej spoločnosti v nemeckom meste Roding. Jedná sa o rôznorodé pozície vo výrobe.

Pozícia operátora strojárskej výroby zahŕňa prácu na CNC strojoch alebo na galvanických linkách, pričom náplňou práce je:

- nastavovanie a obsluha CNC strojov (frézy, sústruhy)
- práca s riadiacim systémom Heidenhein
- kontrola kvality výrobkov
- príprava nástrojov pre povlakovanie na galvanickej linke
- kontrola výroby a galvanických kúpeľov

Práca je na turnusy.

- Ubytovanie zabezpečené, ale hradené zamestnancom (200€/mesiac)
- Atraktívne finančné benefity ako napríklad príspevok na dovolenku alebo zdravotný bonus
- Príspevok na dôchodok a ochrana príjmu
- Individuálny rozvoj v našej Muehlbauer Akadémii s internými aj externými školiteľmi
- Zamestnanecké akcie (napr. Vianočná party, návšteva folklórneho festivalu a barbecue)
- Medzinárodné pracovné prostredie – príležitosť pracovať dočasne priamo v zahraničí
- Priamo na centrálne v Rodingu Vás čaká: catering vo firemnej jedálni, firemné fitness
centrum „City Fit“, pomoc pri vyhľadávaní ubytovania)
- Ďalšie zaujímavé benefity môžete nájsť na našej domovskej stránke

Požiadavky na zamestnanca

- Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka nie je
potrebná
- Ochota pracovať na turnusy v zahraničí
- Schopnosť čítať technické výkresy - nie je podmienka, ale
výhoda
- Skúsenosti s CNC strojmi alebo galvanickými linkami -
výhodou

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 233
949 05 Nitra