Pridať inzerát

Účtovník/-čka

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúseností a seniority kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti rozširujeme náš finančný tým a hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Účtovník/-čka. Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

- Účtovanie záväzkov z obchodného styku
- Príprava a spracovávanie výkazov DPH
- Príprava podkladov pre mesačnú a ročnú uzávierku
- Reporting a spracovanie štatistických výkazov
- Spolupráca na interných projektoch (projekty v spolupráci s Ministerstvom hospodárstva,
štátne dotácie, audity,...)

- 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
- flexibilný pracovný čas
- jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
- ročné prehodnocovanie mzdy
- multisport karta
- Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
- teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
- stravné lístky v hodnote 4,20€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
- parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

0

- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
ekonomického smeru
- Predchádzajúca skúsenosť s účtovaním min. 3 roky
- Znalosť práce s balíkom MS Office, MS Excel na pokročilej
úrovni
- Skúsenosť s prácou v SAP výhodou, nie podmienkou
- Znalosť účtovných zákonov

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 233
949 05 Nitra