Pridať inzerát

Prípravár materiálu pre výrobu (Pílenie/Vŕtanie)

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacToto je základná inzerovaná mzda a výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pripravíte si materiál na spracovanie (hliníkový materiál)
- Postupujete podľa výkresovej dokumentácie
- Pomocou píly odpílite presný materiál potrebný na ďalšie spracovanie vo výrobe
- Pomocou vŕtačky podľa výkresovej dokumentácie vytvoríte otvory v plechu
- Vykonávate jednoduchú údržbu Vami používaných strojov
- Práca nie je monotónna

- Pri ponúkanej mzde od 800€/mesiac (brutto) je výška hodinovej sadzby 4,20€ + všetky príplatky uvedené nižšie (výsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta)
- Práca v medzinárodnej spoločnosti,
- Balík sociálnych výhod,
- Dovolenkový príplatok od 30€/mesiac
- 40% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v noci,
- 50% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v sobotu,
- 100% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v nedeľu,
- 100% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu vo sviatok,
- Príplatky sú rátané zo zmluvnej hodinovej mzdy, nie z minimálnej mzdy podľa zákonníka,
- Stravné v hodnote 4,20 € / 8 hodín, 6,3 € / 11 hodín,
- 13ty plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- Precíznosť a praktické myslenie
- Ochotu pracovať v nepretržitej prevádzke iba na denné zmeny (pracuje sa od 06:00 do 18:00 systémom dva dni práca, dva dni voľno)

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 233
949 05 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Natália Medová
Tel.: 037/6946184
E-mail: poslať životopis