Pridať inzerát

C# developer- MCES Specialist

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Novozámocká 233, Nitra-Dolné Krškany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500€/brutto, v závislosti od skúsenosti a seniority kandidáta môže byť ponúknutá aj vyšsia mzda ako je uvedená v inzeráte

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj riadiaceho systému prototypových strojov zameraných na presonalizáciu kariet (OP, pasov a iné)
- konfigurácia jednotlivých modulov stroja
- tvorba špecifikácií pre komunikačné rozhrania medzi PC a PLC systémami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1500€/brutto, v závislosti od skúsenosti a seniority kandidáta môže byť ponúknutá aj vyšsia mzda ako je uvedená v inzeráte

- 13ty plat (dochádzkový + dovolenkový bonus)
- flexibilná pracovná doba
- preplácané jazykové kurzy (150€/semester)
- každoročné prehodnocovanie platu
- sociálne benefity (príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, pracovné, životné jubileá)
- teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
- ovocie k obedom
- stravné lístky v hodnote 4,20€/deň

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- vysokoškolské vzdelanie v oblasti informatiky, informačnej techniky výhodou,
- schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom jazyku,
- praktické skúsenosti s C++ / C#, XML / XSL, SQL / MS SQL srv
- ochota cestovať.

Nadnárodný koncern s viac ako 3000 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 233
949 05 Nitra