Pridať inzerát

Elektronik

Mudroch LABS s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kováčová - kúpele
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 700 EUR/měsícRoční a výjimečné odměny v celkové roční výši min. 1000 eur. Podle schopností a kvalit zaměstnance možnost růstu mzdy a odměn.
  • Termín nástupu: 07/08 2021

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme "pravou ruku" vývojového konstruktéra.
Pokud hledáte stabilní zaměstnání které Vás bude bavit a naplňovat, otevírat nové technické obzory, kde budete moct uplatnit svou šikovnost a kde budete za své úsilí i náležitě odměněni, potom jste na správné cestě.

Požadované dovednosti a znalosti:
- znalosti v oboru slaboproudé elektroniky
- alespoň základní orientace v schématech
- ruční pájení SMD, čištění (DPS a komponenty) a kompletace zařízení
- znalost některého z návrhových systémů DPS vítána (nepř. OrCad, Eagle...)
- konstrukční mechanická kreativita a vynalézavost
- mechanická zručnost (vrtání, ruční obrábění, řezání závitů...)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naše společnost nabízí:
- zajímavou a netradiční práci
- možnost profesního rozvoje a růstu
- zázemí ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- výborné pracovní podmínky
- motivační výkonnostní program (roční odměny)
- výjimečné odměny v závislosti na hosp. výsledcích firmy

Informace o náboru

Žádosti s životopisem zasílejte ve slovenském jazyce na: info@mudrochlabs.sk s uvedeným předmětem e-mailu: ASISTENT.
V žádosti uveďte kontaktní telefonní číslo a souhlas na zpracování osobních údajů.
Kontaktováni budou uchazeči splňující podmínky výběrového řízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektronik - slaboproud

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1
1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- doklad o bezúhonnosti - výpis z rejstříku trestů
- znalost práce v PC (Word, Excell...)
- kultivované vystupování
- preciznost, komunikativnost a samostatnost
- schopnost týmové práce
- zapálení pro techniku/elektroniku

Vývoj, výroba a služby v oblasti špeciálnej a vysokofrekvenčnej elektroniky bezpečnostného charakteru, vývoj špeciálnych komunikačných technológií a systémov.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Adresa společnosti

Moskovská 25
97404 Banská Bystrica