Pridať inzerát

Junior účtovník

Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Weinova 2608/6, Kežmarok-Pradiareň
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac- platové ohodnotenie sa odvíja od pracovných a odborných skúseností a seniority kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore
  • Termín nástupu: 01.02. 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola a účtovanie dodávateľských faktúr, komunikácia s dodávateľmi (upomienky, vyžiadanie faktúr, odsúhlasovanie zostatkov)
Správa pohľadávok - kontrola automatického vystavovania odb. faktúr, zasielanie faktúr, rozúčtovanie prijatých platieb, vystavovanie faktúr)
Správa saldokontného účtu príjem materiálu/dodávateľských faktúr
Vedenie a účtovanie pokladne
Administratívne práce spojené s pozíciou
Spracovanie účtovných prípadov pridelenej agendy

- zázemie silnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- motivačné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom pracovnom kolektívne
- kvalitné zaškolenie na Slovensku a v Českej republike

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Požiadavky:
základy spracovania dodávateľských faktúr
základy účtovníctva
skúsenosť so systémom SAP výhodou
skúsenosť práce v oblasti výrobnej spoločnosti výhodou
zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita
chuť a schopnosť učiť sa nové veci, pro-aktívny prístup
dobré komunikačné schopnosti

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 48 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 13 000 zamestnancov. Mubea v Kežmarku s plánom zamestnávať 500 zamestnancov bude patriť medzi najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne. Prevádzka nového závodu v Kežmarku bola zahájená na jeseň 2020.