Pridať inzerát

Elektrikár údržby

Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Weinova 2608/6, Kežmarok-Pradiareň
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,3 EUR/hod.( platové ohodnotenie sa odvíja od pracovných a odborných skúseností a seniority kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore)
  • Termín nástupu: 01.03.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržiavanie prevádzkyschopnosti výrobných strojov a zariadení
- plánovaná, preventívna a operatívna údržba
- kontrola potreby náhradných dielov
- vytváranie a preverovanie stavu dokumentácie

- motivačný bonus po skúšobnej dobe
- zázemie silnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- motivačné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom pracovnom kolektíve
- kvalitné zaškolenie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika/elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

5

* teoretické a praktické znalosti v oblasti elektriky, elektrotechniky
* Elektrovyhláška §22
* platné certifikáty: obsluha žeriavov, pracovných plošín, posuvných brán, viazač bremien
* znalosť PLC programovania výhodou
- prax na pozícii Elektrikár údržby vo výrobnej spoločnosti výhodou
* riešenie problémov
* aktívny prístup
* efektívna komunikácia

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 45 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 13 400 zamestnancov. Mubea v Kežmarku s plánom zamestnávať 500 zamestnancov bude patriť medzi najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne. Zahájenie prevádzky novopostaveného závodu je naplánované na jeseň 2020.

Adresa spoločnosti

Weinova 2608/6
060 01 Kežmarok

Kontakt