Pridať inzerát

Vodič plachtovej dodávky do 3,5t sk.B

MTW Trans.EU s.r.o.

  • Miesto práce: Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 2 000 EUR/mesiac0,10€/km mesacny najazd v priemere 12-20.000km
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie motorového vozidla, nakládky, vykládky, údržba vozidla, príslušná administratíva.

možnost parkovať vozidla doma, prispevok na telefon, zaplatene stojne, vikendy prevazne doma, faktura zaplatena na cas, tankovacia a platobna karta, dispecer ma skusenosti ako vodic takze nezenie vodicov do nezmyslov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálne skúsenosti s prácou medzinárodného vodiča dodávky z EU, základ aspoň jedného cudzieho jazyka, živnostenský list s predmetom činnosti vedenie cudzieho motorového vozidla, bezúhonnosť, záujem o stabilnú dlhodobú spoluprácu.

Nákladná cestná doprava do 3,5t

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov