Pridať inzerát

Elektrotechnik

MTS, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 981 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od odborných skúseností a praxe kandidáta + mesačná prémia. K mzde je vyplácaný 13-ty a 14-ty plat. Ďalšie informácie o bonusovom systéme Vám budú poskytnuté priamo na osobnom stretnutí.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-montáž a odskúšavanie riadiacich obvodov a ovládacích prvkov obrábacích strojov,
-montáž, zapájanie a oživovanie rozvádzačov, slaboprúdových obvodov, elektronických prvkov, zostáv dispečingov a ovládacích stanovíšť na základe projektovej dokumentácie,
-vykonávanie opráv, údržby, nastavovania, renovácie a montáže slaboprúdových zariadení,
-vykonávanie bežných a mimoriadnych elektrických aj elektromechanických zásahov na automatizovaných výrobných zariadeniach,
-zostavovanie, skúšanie, opravy a oživovanie automatizačnej, organizačnej a výpočtovej techniky, oznamovacej a zabezpečovacej techniky a pod.,
-vykonávanie opráv a údržby na elektrických a elektronických zariadeniach, pravidelné absolvovanie služobných ciest k zákazníkom,
-spolupracovanie s elektroprojektantmi a konštruktérmi pri riešení rôznych špecifikácií na elektrické riadenie technických zariadení a poskytovanie technickej podpory,
-orientovanie sa v normách a technickej dokumentácii, t.j. čítanie výkresov (elektrických schém), používanie tejto dokumentácie pri práci na elektrotechnických a elektronických zariadeniach.

- slovenská spoločnosť s 25 ročnou históriou
- odborné a jazykové vzdelávanie
- účasť na odborných konferenciách a výstavách
- práca v mladom kolektíve
- firemné akcie
- 13. a 14. plat
- príspevok do 3. piliera
- nadštandardný príspevok na stravovanie

Ďakujeme za Vaše motivačné listy zaslané na našu adresu spolu so životopisom.
Spätne budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá na danú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy
Adobe Acrobat Reader - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Elektrotechnik, elektromontér, §21 Vyhlášky MPSVaR 508/2009

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Priestorová predstavivosť
Spoľahlivosť
Proaktivita
Precíznosť, presnosť
Fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav
Flexibilita, schopnosť improvizovať
Schopnosť prijať zodpovednosť
Schopnosť rozlišovať farby a farebné odtiene
Odolnosť voči senzorickej záťaži
Schopnosť rozlišovať smer zvuku, tóny
Sebakontrola a sebaistota
Ochota odborne sa vzdelávať
Ochota cestovať

Spoločnosť MTS patrí medzi najväčších dodávateľov automatizačnej techniky a montážnych systémov na Slovensku. Je aj obchodným zastúpením firiem Bosch Rexroth, Schmidt Technology, Universal Robots, Cognex a Aventics, v oblastiach: montážna technika, pneumatické prvky, skrutkovacia, lisovacia a riadiaca technika, servopohony, kamerové systémy a systémy pre priemyselné spracovanie obrazu, kolaboratívne roboty. Má vlastný vývoj strojov a zariadení pre automatizáciu. Pre MTS je dôležitý férový a zodpovedný prístup k zamestnancom. Kladie dôraz na ich rozvoj a neustále zlepšovanie pracovných podmienok.
Ďalšie info na: www.mts.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

53
027 55 Krivá, okres Dolný Kubín