Pridať inzerát

Výrobný inžinier – Projektový koordinátor

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiacMzda je vrátane pohyblivej zložky a navyšuje sa v závislosti od skúseností a schopností kandidáta + príplatky a bonusy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie správneho chodu riadenia a implementácie nových projektov industrializácie na oddeleniach vstrekovania plastov a montáže,
- sledovanie procesu výstavby, zavádzania nových technológii, príprava implementačných plánov a dodržiavanie dohodnutých termínov,
- zabezpečovanie testovania, prijatia a inštalácie strojov, zariadení a príslušenstva do nových procesov výroby,
- spolupráca s oddelením Mechanical Engineering v MTA Taliansko pri definovaní výrobných procesov v súvislosti s novými produktami,
- koordinovanie spustenia výroby nových liniek/nových výrobných artiklov.

- 13. plat až do výšky 110% mzdy,
- ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov,
- bonus za odpracované roky, bonus za odporučenie nového zamestnanca,
- flexibilný pracovný čas,
- odborný rast a vzdelávacie aktivity,
- jedálne kupóny, darčekové poukážky, firemné akcie,
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- čisté, moderné pracovné prostredie.

Žiadosť v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Praktické skúsenosti s vedením a riadením výrobných projektov - procesov min. 2 roky,
- dobrá znalosť metodík LEAN, 5S, KAIZEN,
- znalosť výrobných procesov, poznatky z normovania práce a zlepšovacích procesov,
- samostatnosť a schopnosť plnenia cieľov bez dohľadu,
- znalosť SAP výhodou,
- ochota vycestovať na služobné cesty.

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov