Pridať inzerát

Zoraďovač profilovacej a zváracej linky

MT Comax s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bočiar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.K základnej hodinovej mzde sú vyplácané výkonostné odmeny.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu. Na naše pracovisko v priemyselnom parku Bočiar hľadáme nového kolegu.
Hlavné pracovné činnosti:
- nastavovanie profilovacej a zváracej linky
- nastavovanie rezných píl a deliacich prípravkov
- zodpovednosť za prevádzkyschponosť zariadení
- zodpovednoť za kvalitu hotovej výroby
- obsluha výrobných zariadení v procese profilovania a spolupráca pri balení materiálu.

Ponúkame Vám pracovnú zmluvu na plný pracovný úväzok, uzatvorenú na dobu jedného roka. Pri obojstrannej spokojnosti perspektíva predĺženia PZ na dobu neurčitú.
Bezplatné zaškolenie, práca iba v denných 12 hodinových zmenách.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom tejto ponuky.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke www.mtcomax.sk .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technický smer

Počet rokov praxe

strojárstvo
3

Manuálna zručnosť, technické myslenie, pozornosť a zodpovednoť.

Spoločnosť vyrábajúca zvárané a oceľové profily pre PVC okná , stavebníctvo , strojársku výrobu , nabytkárstvo atď. Zabezpečuje strihanie a delenie plochých oceľových výrobkov a obchod s nimi.
www.mtcomax.cz

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bellova 3
040 01 Košice