Pridať inzerát

Facility manažér

MSM GROUP s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac(1 400 Eur fix + 30% variabilná zložka mzdy) - mzda sa závisí od skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: Ihneď - dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia skupinovej stratégie v oblasti správy budov, realizácia investičných projektov, riadenie procesov evidencie a prevádzky objektov, správy majetku, dokumentačných služieb, skladovania zásob a majetku v rámci skupiny spoločností.
Pasportizácia nehnuteľností, management prevádzky a údržby nehnuteľností, efektívny predaj nehnuteľností.
Plánovanie stavebných investícií, jednotlivé analýzy možných príležitostí, maximalizácia návratnosti a efektivity vložených prostriedkov.
Príprava investičného zámeru implementácie programu riadenia správy majetku.
Zlepšovanie zabehnutých procesov v oblasti zodpovednosti za ochranu osôb a majetku.
Implementácia nových úloh a riešení prebiehajúcej transformácie spoločnosti.

O našich zamestnancov sa staráme a vždy sa snažíme robiť niečo navyše, či už sa jedná o záležitosti v priamej súvislosti s pracovnou pozíciou alebo o mimopracovné aktivity. Dbáme tiež na to, aby naši zamestnanci mali nadštandardný prístup k ďalšiemu vzdelávaniu a istotám.

• Možnosť odborného rastu (transferové oceňovanie, konsolidácia,...),
• flexibilný pracovný čas,
• voliteľné benefity - wellness, šport, kultúra,
• príspevok na dopravu,
• interný náborový príspevok,
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
• stravné lístky nad rámec zákona,
• aktívny život s kolegami (firemné akcie, teambuildings, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia),
• sponzoring zamestnancov podporujeme zamestnancov v ich mimopracovných činnostiach, kde primárne podporuje projekty, v ktorých sú priamo naši zamestnanci aktívne zapojení a podieľajú sa na realizácií (športové kluby, kultúrne celky atď.).

Zároveň sa staráme o tých, ktorí potrebujú našu pomoc. A práve z toho dôvodu sme sa rozhodli založiť občianske združenie MSM pre ľudí, o.z., prostredníctvom ktorého pravidelne pomáhame jednotlivcom i skupinám ľudí v rôznych oblastiach, napr. podpora športu, podpora kultúry, podpora vzdelania, sociálna pomoc, liečba, podpora ľuďom zasiahnutých pandémiou COVID 19 a mnoho ďalších.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

•Vysokoškolské vzdelanie I., II. v odbore technického alebo ekonomického zamerania (podnikový manažment, manažment výroby),
•minimálne 5-ročné skúsenosti v oblasti správy a údržby budov,
•technické, praktické a analytické myslenie, systematickosť a systémový prístup.

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, vojenskej kolesovej a pásovej techniky a rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu kontajnerov. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy

Adresa spoločnosti

Štúrova 925/27
018 41 Dubnica nad Váhom