Pridať inzerát

Skladník

MSM GROUP s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sládkovičova 29, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 690 EUR/mesiacplatové podmienky sa skladajú z fixnej a variabilnej zložky mzdy vyplácanej na mesačnej báze, konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu ,kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
• Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami
• Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe požiadaviek výroby
• Vedenie evidencie skladových zásob
• Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov
• Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt
• Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
• Spolupráca pri vykládke kamiónov
• Základné zámočnícke zručnosti

- Stabilné zamestnanie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Príspevok na dochádzanie do zamestnania
- Príspevok na Vianoce a letnú dovolenku
- Odmena pri životnom jubileu
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti
- Individuálny benefitný účet

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

• Fyzická zdatnosť
• Dôslednosť, precíznosť
• Preukaz na obsluhovanie vysokozdvižného vozíka - výhodou
• Bezúhonnosť

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, vojenskej kolesovej a pásovej techniky a rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu kontajnerov. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy

Adresa spoločnosti

MSM Banská Bystrica, a.s.
Sládkovičova 6014/29
974 05 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Paľagová
E-mail: poslať životopis