Pridať inzerát

Inšpektor dodávateľskej kvality v strojárskej výrobe

MSK Matec Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kpt. Nálepku 2, 082 71 Lipany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rozvoj a udržiavanie dodávateľskej kvality, zabezpečenie kvality nakupovaných dielov
- Riešenie dodávateľských reklamácií, analýzy dodávateľov
- Sledovanie 8D reportov ( PDCA ), refakturácia nákladov za reklamácie na dodávateľov
- Zabezpečenie vrátenia reklamovaných dielov až k dodávateľovi
- Účasť a riadenie dodávateľských auditov, vypracovanie reportov z auditov
- Vykonávanie interných auditov
- Riešenie a vyjednávanie dodávateľských požiadaviek
- Vykonávanie, navrhovanie a vyhodnocovanie nápravných a preventívnych opatrení s dodávateľmi
- Príprava a realizácia akčných plánov potrebných na optimalizáciu kvality a produktivity, znižovanie počtu dodávateľských reklamácií a nákladov
- Schvaľovanie vzoriek v spolupráci s oddelením kvality, príprava meracích protokolov ( PPAP, PSW )
- Posudzovanie a rozhodovanie o nezhodných dieloch vo výrobe
- Zodpovednosť za šrotovanie nezhodných dielov
- Zadávanie, evidencia, aktualizácia dát v ERP systéme
- Úzka spolupráca s oddelením nákupu, kvality, výroby a ostatnými oddeleniami
- Hodnotenie dodávateľov
- Reporting

Informácie o výberovom konaní

Otvorenie novej prevádzky v Sabinove v roku 2022

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - strojárenstvo ideálne v oblasti kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 3 roky praxe v dodávateľskej kvalite v automobilovom priemysle

Počet rokov praxe

3

- znalosti nástrojov kvality (PPAP, PSW, 8D - PDCA, FMEA, PPM, SPC, APQP)
- nutná znalosť čítania technickej dokumentácie, práca s meradlami
- znalosť ERP/MRP - výhodou
- znalosť výrobného prostredia a procesov dodávateľskej kvality
- orientácia na detaily, samostatnosť a rozhodnosť pri práci
- platné osvedčenie na vizuálnu kontrolu zvarov je výhodou
- systematickosť
- organizačné a vyjednávacie schopnosti, asertivita a schopnosť argumentácie
- komunikatívnosť, samostatnosť a flexibilita
- analytické myslenie
- ochota cestovať
- schopnosť pracovať pod stresom
- tímový hráč

MSK Matec Slovakia s.r.o. vznikol ako join venture od 01.01.2014. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kabín pre stavebné stroje pre kľúčových zákazníkov VOLVO, Liebherr, RAVO a TEREX.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov