Pridať inzerát

Lakýrnik mokrej lakovne

MSK Matec Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hollého, Sabinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 12 EUR/hod.nástupná mzda od 12 EUR/hod. pre záujemcov s viacročnou praxou na úrovni autolakýrnik a od 6 EUR/hod. pre začiatočníkov. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od pracovných skúseností uchádzača a bude dohodnutá na pracovnom pohovore. Príplatok za sťaženostné podmienky 0,72 EUR/hod.. Variabilné zložky mzdy vo výške 120 EUR.
  • Termín nástupu: 01.01.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava dielov na lakovanie (brúsenie, čistenie, tmelenie)
- Kompletné lakovanie výrobkov technológiou mokrého nanášania farieb (príprava a aplikácie) podľa technologických postupov
- Základný servis a údržba použitých pracovných nástrojov (lakovacie pištole, lakovacie boxy, ...)
- Manipulácia s výrobkami pomocou zdvíhacej techniky
- Korekcie nedostatkov v súlade s technologickými postupmi, ktoré vznikli počas procesu lakovania (retuš, opravy defektov, ...)
- Vizuálna kontrola vyrobených produktov
- Zodpovednosť za výstupnú kvalitu a kvantitu
- Hlásenie porúch nadriadenému
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku, zabezpečovanie 5S zásad
- Dodržiavanie pracovnej morálky a disciplíny podľa platných interných smerníc
- Obsluha počítača na lakovacej linke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredoškolské odborné vzdelanie technického smeru

Prax na pozícii/v oblasti

autolakýrnik, lakýrnik

Počet rokov praxe

2

- prax je požiadavkou, možnosť firemného doškolenia
- manuálna zručnosť
- systematickosť a precíznosť
- zmysel pre poriadok
- zodpovednosť k práci

MSK Matec Slovakia s.r.o. vznikol ako join venture od 01.01.2014. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kabín pre stavebné stroje pre kľúčových zákazníkov VOLVO, Liebherr, RAVO a TEREX.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov