Pridať inzerát

Java programátor ERP - Home Office/Office

msg life Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Hraničná, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 EUR/mesiacMinimálne 2400 € brutto mesačne + prémie. Konkrétna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody. Práca z domu alebo v kancelárii v BA podľa dohody.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dlhodobý stabilný pracovný pomer v jednej z najväčších pobočiek
nemeckej materskej spoločnosti, ktorá je lídrom v poskytovaní
štandardných riešení v oblasti poisťovníctva a finančníctva
• vývoj a údržba softvéru na správu projektov, plánovanie a dochádzku
nasadeného vo všetkých pobočkách firmy „Enterprise resource planning"
•podpora oddelenia controllingu vývoj a údržba nástroja na zber údajov z našich systémov a ich spracovanie pre účely tvorby reportov
• možnosť zaškolenia a koučingu pod vedením skúseného kolegu

Používané technológie:
• Programovací jazyk: Java
• Frontend (GUI): Java Swing
• Backend : Spring , Hibernate , Servlet API, Quartz , jXLS
• Relačné databázy: PostgreSQL (produkcia, test, vývoj, databázy)
• Aplikačný server: GlassFish (produkcia), Apache Tomcat (test)
• Client - Server Architektúra

• atraktívny plat a pravidelné prémie
• výhody pružného pracovného času a hybridného pracovného modelu
• voľno navyše za každý odpracovaný rok, po piatich rokoch tak môžete každoročne čerpať až 30 dní dovolenky
• platené voľno 31. 12.
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
• štedrý príspevok na stravné lístky
• zdravé občerstvenie, kvalitná káva, čaje a spoločné firemné obedy
• jazdy na motokárach, splav rieky, laser tag, stolný futbal, vianočnú či letnú párty
• príspevok na hobby 200 Eur/ročne
• neformálnu, rodinnú atmosféru a super kolegov

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected]
Údaje, ktoré nám poskytnete, budú posúdené a spracované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

• niekoľkoročné profesionálne pracovné skúsenosti v Java (úroveň medior)
• výhodou sú skúsenosti s relačnými databázami
• výhodou sú skúsenosti s ERP systémom
• výhodou sú skúsenosti s firemným controllingom
alebo ekonomické znalosti
• aktívna úroveň anglického alebo nemeckého jazyka
• schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť
• úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. Stupňa

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Jarábková
Tel.: +421232221454
E-mail: poslať životopis