Pridať inzerát

Stavebný elektrotechnik

MS Electrical Services s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 7€/ h (živnosť) Uvedená výška odmeny predstavuje minimálnu garantovanú sumu. Odmena bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a skúsenosťami.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste vyučený elektrotechnik s platným osvedčením o odbornej spôsobilosti podľa §22 alebo §23 vyhlášky č. 508/2009 Z.z., s chuťou ďalšej špecializácie na montáž sekcionálnych garážových brán, žalúzií, resp. klimatizácií?

Čítanie technických výkresov je pre Vás samozrejmosťou?

Dokážete samostatne pracovať, alebo aj viesť kolektív spolupracovníkov?

Ak áno, tak teraz máte príležitosť stať sa členom nášho tímu a spoločne tak prispieť k rozvoju a úspechu našej spoločnosti, ako aj Vašej profesionálnej kariéry.

KOHO HĽADÁME?
Spoločnosť MS Electrical Services s.r.o. ponúka dve voľné pracovné miesta pre elektrikárov, ktorých chce špecializovať na montáž garážových brán a exteriérových žalúzií, a klimatizačných zariadení. Vy ako záujemca máte možnosť vybrať si oblasť danej špecializácie. Školenia budú hradené našou spoločnosťou.

Taktiež, pracovné miesto je vhodné už pre vyškolených či s praxou montážnikov brán a žalúzií, alebo klimatizácií.

NÁPLŇ PRÁCE:
Pozícia spočíva v samostatnom realizovaní kompletných elektroinštalačných prác v závislosti od konkrétneho projektu.

Predovšetkým ide o:
- čítanie a porozumenie technickej dokumentácie,
- hrubé elektroinštalačné práce a kompletáž,
- inštaláciu dátových rozvodov, kamerových systémov, EPS, HSP či opravy spomínaných inštalácií vrátane bleskozvodov,
- montáž sekcionálnych garážových brán, žalúzií alebo klimatizácií podľa Vášho rozhodnutia.

Práca sa vykonáva prevažne v Košiciach a okolí, v Prešove a okolí, a taktiež aj v okolí Humenného. Za prácou sa vyráža z Humenného služobnými automobilmi.

Ak Vás ponuka zaujala, a máte aj záujem sa špecializovať, napíšte do predmetu mailu, o ktorú oblasť sa zaujímate:
- montáž garážových brán a exteriérových žalúzií
- montáž klimatizačných zariadení.

Ponuka práce je určená pre SZČO, ale môžu nás kontaktovať aj záujemcovia o TPP.

Spoločnosť MS Electrical ponúka svojim kolegom možnosť zvyšovania kvalifikácie prostredníctvom školení, rekvalifikačných kurzov.

Bonusom je priateľský kolektív, ako na stavbe, tak aj v kancelárií. Tešiť sa môžete na spoločné teambuildingy, ktoré organizujeme 2 x do roka.

Plus za prácou, ako už bolo vyššie uvedené, cestujete našimi služobnými vozidlami, a pri výkone prác používate nami priradené pracovné náradie.

Zároveň Vaša mzda/odmena bude úmerná Vášmu výkonu.

Informácie o výberovom konaní

Ako nás môžete kontaktovať?

Ak Vás naša ponuka zaujala, radi sa s Vami stretneme. Stačí len zaslať svoj životopis na nižšie uvedenú mailovú adresu. Na základe doručených životopisov vyberieme najvhodnejších kandidátov a budeme ich informovať o postupe do užšieho výberu.

Už teraz sa na Vás tešíme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

potrebná

Počet rokov praxe

2

Platné oprávnenie §22 alebo §23 vyhlášky 508/2009
- odbornosť,
- zodpovednosť,
- dôslednosť,
- samostatnosť,
- komunikatívnosť a schopnosť viesť tím

KTO SME?
Sme elektroinštalačná spoločnosť v Humennom.

ČO ROBÍME?
Zameriavame sa na realizáciu všetkých elektroinštalačných prác, od drobných až po rozsiahle montáže.
Špecializujeme sa na inteligentnú elektroinštaláciu.

ČO JE NÁŠ CIEĽ?
Našim cieľom je byť pre zákazníka voľbou číslo 1.

AKO DLHO SME TU?
Na trhu pôsobíme od roku 2007, a určite sa nikam nechystáme odísť.