Pridať inzerát

Disponent/ Špeditér

MRAZ Logistics s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: M. R. Štefánika 3197/32, 075 01 Trebišov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiacVýkonnostné bonusy, možnosť finančného rastu na základe výsledkov
  • Termín nástupu: Immediately

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívna účasť na vyhľadávaní nových obchodných príležitostí v cestnej nákladnej doprave
• organizovanie a koordinácia dopravy tovaru klienta
• komunikácia s vodičmi,
• organizácia a koordinácia činnosti vodičov
• sledovanie a evidencia prepráv.
• vystavovanie a spracovávanie dokumentov súvisiacich s prepravou.
• cenové ponuky

• Výkonnostné bonusy, možnosť finančného rastu na základe výsledkov
• Mobilný telefón.
• Zamestnávateľom platené jazykové kurzy.
• Iné benefity.

Informácie o výberovom konaní

Pre našu pobočku v Trebišov hľadáme posilu do tímu.
Žiadosti s profesijným životopisom zasielajte emailom na uvedenú kontaktnú adresu. Kontaktovať budeme len uchádzačov s relevantnou praxou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2
2

Ukončené SŠ, VŠ vzdelanie.
Relevantné pracovné skúsenosti na pozícií disponenta/špeditéra sú výhodou.
Komunikatívnosť, flexibilita, organizačné schopnosti, tímový duch.
Precíznosť, orientácia na výsledok.

logistics

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

MRAZ Logistics s.r.o.
M.R. Štefánik 3197/32
075 01 Trebišov