Pridať inzerát

Realitný maklér

Mr. & Mrs. s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 10 000 EUR/mesiacviac pri osobnom pohovore
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových klientov
- práca s aktívnymi klientami
- práca s cenovými mapami
- osobný marketing
- administratívna práca

- práca v realitnej kancelárií s dlhodobými skúsenosťami
- školenia zo zahraničnými prednášajúcimi
- prístup k cenovým mapám z celého Slovenska
- možnosť nového RE/MAX vozidla so zvýhodneným financovaním
- NONSTOP - prístup do kancelárie
- neustála podpora od majiteľov kancelárie a kolegov

Náš tím sa stále rozrastá! Hľadáme medzi nás ďalšieho realitného makléra alebo maklérku. Sme úspešná realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Za nami stoja výborné výsledky v oblasti predaja nehnuteľností, zásluhou ktorých sme získali niekoľko významných ocenení celoslovenského formátu. Pracujeme pod krídlami siete RE/MAX, ktorá je v oblasti realít dlhodobým lídrom nielen na Slovensku, ale celosvetovo.

Koho hľadáme?

Neriešime to, či ste muž alebo žena, aký máte vek, počet odpracovaných rokov, alebo to, či ste práve bez práce alebo v práci nespokojný.

U nás v tíme je vítaný každý:
• kto má chuť do života
• kto chce zmeniť svoju budúcnosť k lepšiemu
• kto vie dobre komunikovať s ľuďmi
• kto vyniká obdivuhodnou sebadisciplínou
• kto vie rýchlo hľadať riešenia
• kto vie pracovať samostatne a systematicky
• kto rozmýšľa logicky
• kto sa šikovne prispôsobuje inováciám, ktoré súčasná doba prináša.

Ak sa totiž nedonútite ráno vstať, tak klient, ktorý mohol patriť Vám, už na obed nájde svojho makléra inde.
Skrátka, hľadáme niekoho, kto vie čo od života chce a ide tvrdo za tým!

Čo budete robiť?

- aktívne sa zoznámite s Vaším regiónom a cenovými mapami;
- budete vyhľadávať nových klientov;
- budete pracovať s aktívnymi klientmi;
- budete využívať silu marketingu;
- administratívne práce na PC;

Do všetkého Vás radi zaškolíme a ukážeme!

Čo ponúkame ?

• prácu v realitnej kancelárii, ktorá má v Malackom okrese silné a stabilné zázemie, bohaté skúsenosti pre rozvoj nových, ale aj zabehnutých maklérov;
• vzájomnú podporu a spoluprácu medzi maklérmi, ale aj zo strany majiteľov kancelárie;
• osobný aj kariérny rast;
• neustále školenia o nových trendoch zo zahraničia, kde RE/MAX pôsobí dlhodobo úspešne;
• naučíme Vás rozumieť oceňovaniu nehnuteľností;
• získate jedinečné prístupy k reálnym cenovým mapám z celého Slovenska;
• naučíte sa využívať silu marketingu i to, ako ju použiť vo svojom regióne;
• možnosť získať nové RE/MAX vozidlo - so zvýhodneným financovaním;
• NONSTOP prístup do kancelárie;
• skvelý odmeňovací provízny systém - až do výšky 71%!

Začiatky sú všade náročné, no náš tréning z Vás urobí majstra.

Čo postupne môžete získať?

Osvojíte si obchodné zručnosti a nadobudnete úplný prehľad v mori realitného trhu vo Vašom regióne. Pocítite absolútnu slobodu, no najcennejšia bude dôvera, ktorú si vybudujete u svojich klientov tým, že budete stáť pri ich dôležitých životných rozhodnutiach.

Ak ste sa dočítali až k týmto riadkom a myslíte si, že by ste boli vhodným maklérom či maklérkou, kolegom či kolegyňou, ale aj kamarátom v našom dobrom tíme, budeme len radi, keď nás budete kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, ekonomické, obchodné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

podmienka mať vlastné vozidlo

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov