Pridať inzerát

Koordinátor ľudských zdrojov na skrátený úväzok

Mr. JOB

  • Miesto práce: Senec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiacVýsledná mzda sa odvíja od pracovných skúseností kandidáta. Samozrejmosťou sú stravné lístky a bonusy podľa dohody s kandidátom
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorého náplňou práce bude koordinácia zamestnancov u klienta.

Baví ťa práca s ľuďmi? Máš skúsenosti s prácou v logistike? Vieš pohotovo reagovať v rozličných situáciách? Ak je tvoje odpoveď 3x áno, hľadáme práve teba.

Tvojou úlohou bude:
* inzercia voľných pracovných pozícií na pracovných portáloch
* nábor nových zamestnancov, selekcia životopisov, vedenie pracovných pohovorov
* starostlivosť o pridelených zamestnancov, kontrola ubytovacieho zariadenia, kde sú zamestnanci ubytovaní
* riešenie vstupných lekárskych prehliadok pre nových zamestnancov
* vyhľadávanie nových klientov
* administratíva - denný reporting, príprava tabuliek, podkladov k mzdám, evidencia dochádzky zamestnancov

Prácu ponúkame na skrátený pracovný úväzok (cca 4 - 6 hod. denne). Pracovný čas je flexibilný, čo uvítajú najmä tí, ktorí majú menšie detičky a popri starostlivosti o rodinu chcú pracovať a budovať svoju kariéru

* práca na trvalý pracovný pomer
* práca v stabilnej spoločnosti
* k dispozícii osobný automobil, mobilný telefón a notebook
* ponúkame flexibilný pracovný čas - je na tebe, ako si svoj čas v práci rozložíš

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť pracujúca v potravinárskom priemysle a logistike

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hľadáme kolegu/kolegyňu - zodpovedného, spoľahlivého, ktorí sa dokáže samostatne rozhodovať a pracovať.

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov